Persian

دوره‌های آموزشی زبان ما

 دوره‌های تحصیلی‌ِ ما برای علاقه مندان یادگیری زبان انگلیسی در محیطی‌ مکالمه ای‌ ایده‌آل می‌باشد . ما با داشتن اساتیدی از میانه مجربترین و وجد شرایط‌ترین اساتید زبان اصلی‌ بهترین را به شما ارائه میدهیم. در آکادمی ////vi فراگیری زبان انگلیسی‌ را در محیط و فرهنگ جدید بکار برده و دنیای جدیدی را تجربه کنید. دانشجویان ما از کشور‌های متفاوت سراسر دنیا هستند. بنابراین شما یادگیری زبان انگلیسی‌ را در محیطی‌ دوستانه و لذت‌بخش و با دوستان جدید تجربه خواهید کرد.

تفاوت دوره‌های تحصیلی ما با بقیه مرکز‌ها در اینست که اگرچه اساتید ما سر فصلهای مشخصی‌ را دنبال میکنند، بسیار انعطاف پذیر بوده و با استفاده از مطالب و منابع متفاوت توجه خاصی‌ به نیازهای تک تک دانشجویان مبذول میکنند .چنانکه دانشجو نیازهای خاص زبانی داشته باشد، اساتید اموزشهای تک به تک ارائه داده و با استفاده از تکنولوژی سمعی و بصری روز تجربه آموزشی شمارا بست داده و تکمیل خواهند کرد.

دورهٔ آمادگی IELTS

اگر می‌خواهید در یک دانشگاه خارجی‌ تحصیل کرده و یا با مهاجرت به کشور دیگر پیشرفت کاری خود را دنبال کنید مدرک سیستم آزمون بین‌ المللی زبان انگلیسی (IELTS)

یک ضرورت است. آکادمی VI به شما دورهٔ فشردهٔ آموزش IELTS را ارائه میدهد. این دوره برای دانشجویانی که مدت زمان محدودی دارند و همچنین از نظر توانایی زبان انگلیسی‌ در حد متوسط میباشند یک دورهٔ ایدال می‌باشد. در صورتی که دانشجو فعالیت مستمر نشان دهد، ما با این دورهٔ یک ماه که توسط اساتید مجرب ما برگزار و کنترل میشود، نمرهٔ ۶ از ۹ را تضمین می‌کنیم. و این در کمتر مراکزی ممکن میباشد.دانشجویان این در ۶۰ ساعت از روز دوشنبه تا جمعه در کلاس حضور دارند.

اهداف دوره IELTS

۱. آشنایی با و فراگیری ساختار امتحان IELTS

۲. یادگیری و بهبود مهارت‌های لازم مربوط به چهار بخش این امتحان همراه با مهارت زمانبندی برای این چهار بخش در هنگام امتحان

۳. پیشرفت و بهبود چهار مهارت اصلی‌ خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن لازم برای امتحان IELTS همراه با آموزش گرامر و دایرهٔ واژگان

۴. پیشرفت تونیهی شما در رابطه با مهارت صحبت کردن با کمک اساتیدِ زبان اصلی‌ و بقیه دانشجویان بین‌المللی

۵. برگزاری چندین امتحان نمونه IELTS در طول دوره و یک امتحان با شرایط کامل امتحان IELTS در اتمام دوره یک ماه

۶. افزایش اعتماد به نفس و مهارت‌های لازم دانشجویان

۷. حمایت و ارائه کمکهای لازم به دانشجو جهت اخذ نمرهٔ هر چه بالاتر

دانشجویان این آکادمی که در سطح متوسط( intermediate) و بالاتر هستند میتوانند با درنظر گرفتن نمرهٔ خود به دورهٔ IELTS بپیوندد.

دورهٔ اینگلیسی فشرده

اگر می‌خواهید مهارت‌های چهارگانه (صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن) و دانش گرامر و دایرهٔ واژگان خود را در کوتاهترین زمان ممکن افزایش داده و بهبود ببخشید، دورهٔ فشردهٔ زبان اینگلیسی ما بهترین را به شما ارائه میدهد. این دورهٔ یک ماه که در 88 ساعت برگزار میشود،ترکیبی‌ است از دوره آکادمیِ ما ( در زیر مشاهده فرمایید) همراه با فعالیت‌هات متفاوت با هدف پیشرفت چهار مهارت اصلی‌ زبان انگلیسی.این در میتواند مهارت‌های لازم برای شروع دورهٔ /ielts را بدهد.

 ما این در را به تمامی دانشجویان فعالی‌ که می‌خواهند انگلیسی روزمرهٔ خود را پیشرفت داده و در دانشگاه تحصیل نمایند توصیه می‌کنیم .این دوره همچنین برای بزرگسالانی که مشغول به کار هستند و زمان آزاده محدودی دارند ایده‌آل خواهد بود.دانشجویان این در هر روز از دوشنبه تا جمعه در کلاس شرکت میکنند.

دوره انگلیسی آکادمیک

این دوره ۶۰ ساعت علاوه بر مهارت‌های اصلی‌( گفتن، شنیدن، نوشتن و صحبت کردن)پیشرفت دانش گرامر و دایرهٔ لغت شما را تضمین می‌کند.این دوره برای کسانی‌ که میخواهند انگلیسی را به صورت ارامتری فرا بگیرند مناسب است.این دوره همچنین برای دانشجویانی که میخواهند به دورهٔ ielts بپیوندند لازم و ایده‌آل است.دانشجویان این دوره نیز از دوشنبه تا جمعه در کلاس حضور خواهند داشت.

دوره زبان اینگلیسی کودکان

//vi برای کودکان سنین 6-12 سال برنامه‌ جالب و مفرحی را در نظر گرفته است.دانش زبانی این کودکان همراه با فعالیتهای بسیار مفرح ساخته میشود.سر فشی این در با درنظر گرفتن نیازهای کودکان در این سنینترهی شده و مهتهی زبانی کودکان همراه با بازی و تفریح ساخته میشود. ما معتقد هستیم که کودکان با تجربه‌ی زبانِ انگلیسی همراه با بازی و فالیتهت‌های متنوع زبان انگلیسی را فرا میگیرند. هدف اصلی‌ در کنار یاد گیری نوشتن و خندان بیشتر به روی گفتار و شنیدار می‌باشد. این هدف از طریقه نقاشی و وسایل سمعی و بصری همراه با بازی و فعالیتهای دست جمعه حاصل میگردد.

درسها به گونه ای‌ طراحی‌ شده که مطالب درسی‌ چون علوم، ریاضی‌، جغرافی، تاریخ، و دانش اجتماعی به زبان انگلیسی را در بر می‌گیرد.

ما با بهره‌‌برداری از منابع گوناگون و مطالب متنوع آموزشی محیطی‌ بسیار جذاب و مطلوب را برای یادگیری بیشتره کودکان فراهم کرده‌ایم.

کودکان فرصتهای فراوانی‌ برای یادگیری و تجربه‌ی یادگرفته‌های خود در کنار دوستان جدید از کشورهایی متفاوت دارند.

مراحل ثبت نم و مدارک لازم

مدارک زیر برای ثبت نام در /vi و اخذ ویزای دانشجویی ضروری می‌باشد.

۱. فتوکپی تمامی صفحات گذرنامه

۲. عکس گذرنامه با پیش‌زمینه آبی‌

۳. کپی مدارک تحصیلی‌

۴. هزینهٔ اخذ ویزا برابر با 1500 رینگیت یا 550 دلار آمریکا

این هزینه باید به شماره حساب زیر واریز گردد.

Account Name: VI AcademySdnBhd

Bank: Malayan Banking Berhad, Kuala Lumpur

Account no: 512679309349

Swift code: MBBEMYKL

Amount: USD 500

Leave a Comment

Our classes are also available online!

X

Our Class are available online!

WhatsApp us to learn more